رادسان
خانه / آلوچه خشک / قیمت هر کیلو آلوچه خشک چقدر است؟

قیمت هر کیلو آلوچه خشک چقدر است؟

همیشه برای خریداران عمده و خرده خشکبار قیمت هر کیلو آلوچه خشک در بازارهای مختلف ایران مورد سؤال است. آلوچه خشک یکی از خشکبارهای خوش طعمی است که بخاطر ارزش غذایی بالای آن در بازار ایران به عنوان یک افزودنی در برخی از غذاها استفاده می شود و برخی از مردم، آن را به عنوان تنقلات استفاده می کنند.

قیمت هر کیلو آلوچه خشک
عوامل موثر بر قیمت هر کیلو آلوچه خشک

عوامل مختلفی بر روی قیمت آلوچه خشک در بازارهای ایران موثر است که به برخی از آنها اشاره می شود:
– دسترسی به تولیدکننده یا واسطه: قیمت هر کیلو آلوچه خشک براساس دسترسی به تولیدکننده دست اول یا خرید از واسطه متغیر خواهد بود. البته در این میان واسطه هایی وجود دارند که به خاطر ارتباط نزدیک با تولید کنندگان منصف توانسته اند قیمت مناسبی به خریدار عرضه کنند.
– انواع مختلف محصول: آلوچه خشک در بازار ایران دارای انواع مختلفی است که براساس این تفاوت نوع، قیمت ها هم متغیر است. آلو بخارا، آلوچه طلایی، آلوچه قرمز، آلو سیاه از جمله اقسام این خشکبار است که قیمت آن را نتفاوت کرده است.
– درجه بندی محصول: درجه بندی های مختلفی از آلوچه خشک در بازار ایران وجود دارد که قیمت هر کیلو آلوچه خشک را متغیر کرده است. طبیع است قیمت آلوچه خشک درجه یک با درجه دو سه متفاوت است.
– سرمازدگی سالانه: از عوامل مهمی که بر قیمت این محصول خوشمزه موثر است سرمازدگی محصولات در طول سال است. سالهایی که محصولات باغی دچار سرمازدگی شده اند به خاطر کاهش عرضه و افزایش تقاضا قیمت های میوه های تر و میوه های خشک بالا می رود. این قیمت گذاری ها تابع بازار عرضه و تقاضا است. کم شدن میزان موجودی محصولات باغی باعث افزایش قیمت ها می شود.

پیشنهاد ما این است برای بهره گیری از تخفیف های بالا و دسترسی به تولیدکننده دست اول با مشاوران ما در مجموعه رادسان تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: آقای وکیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09140429523
آدرس کانال: alocheradsun@
پست الکترونیکی: alocheradsun@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت عمده آلوچه خشک طلایی در بازار ایران

امروزه آلوچه خشک با کیفیت بسیار عالی توسط بسیاری از تولید کنندگان برتر تولید و به بازار عرضه می شود و این محصول در کشور ما طرفداران بسیاری دارد که آن را در پخت