رادسان
خانه / آلوچه طلایی / قیمت عمده آلوچه زرد مراغه

قیمت عمده آلوچه زرد مراغه

با سپری شدن نیمه مرداد ماه آلوچه های مراغه مخصوصا آلوچه زرد مراغه نیز آماده برداشت می شوند. آلوچه یکی از مهمترین محصولات تولیدی در مراغه است که طعم، مزه، رنگ مخصوصی دارد که به خاطر مزایای فراوان آن به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شود. آلوچه های خشک شده در باغها و مراکز فرآوری مراغه به اکثر استان های ایران و همچنین کشورهای ارمنستان، ترکیه، جمهوری آذربایجان، عراق، گرجستان و روسیه صادر می شود.

آلوچه زرد مراغه
خواص آلوچه زرد مراغه

از نظر طب سنتی ایرانی، آلوچه و مخصوصا آلوچه زرد مراغه، طبیعتی سرد و تر دارد که باید گفت: نوع خشک شده آن سردی بیشتری دارد. در آلوچه املاحي چون كلسيم، منيزيم، پتاسيم، سديم، آهن، فسفر، و منگنز موجود مي باشد.
آلوچه زرد مراغه، میوه ای خوش طعم است که برای برخی از بیماری ها مانند ضعف اعصاب، دردهای فصلی مفاصل، کم خونی مناسب است و بیماری هایی مانند نقرس را تسکین می دهد. همچنین این میوه، برای دفع کرم معده نیز استفاده می شود.

خشک شده آلوچه زرد مراغه

آلوچه زرد مراغه علاوه بر اینکه بصورت تازه خوری استفاده می شود در کارگاه های مخصوص خشک کردن میوه نیز خشک می شود. کشاورزان و تولیدکنندگان آلوچه برای بالا بردن مدت زمان ماندگاری این میوه را خشک می کنند تا مصرف کنندگان بتوانند از خواص آن استفاده کنند. این محصول خوشمزه به دو صورت دودی (تیزابی) و آفتابی خشک شده و برای ارائه به بازار مصرف آماده می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: آقای وکیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09140429523
آدرس کانال: alocheradsun@
پست الکترونیکی: alocheradsun@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت آلوچه زرد

قیمت آلوچه زرد در بازار ایران

قیمت آلوچه زرد در بازارهای ایران در دو قالب تر و خشک عرضه می شود. …