رادسان
خانه / آلو / قیمت آلو سیاه خشک چقدر است؟

قیمت آلو سیاه خشک چقدر است؟

بسیاری از خانواده های ایرانی برای خرید خشکبار تلاش می کنند قیمت آلو سیاه خشک را بدانند تا بتوانند از آن در پخت غذاهای مختلف و به عنوان تنقلات استفاده می کنند. در بازار ایران با شیوه های مختلفی می توان این محصول خوش طعم را خریداری کرد.

قیمت آلو سیاه خشک

خواص آلو سیاه خشک شده

آلو سیاه خشک دارای خواص فراوانی است ولی باید توجه کرد مانند هر میوه و محصولی، استفاده ی زیاد از آن باعث می شود عوارضی در بدن تولید شود.

آلو سیاه خشک، حاوی مواد معدنی فراوانی مانند پتاسیم و انواع ویتامین ها مانند ویتامین A است. آنتی اکسیدان ها و فیبر موجود در این محصول برای بدن بسیار مناسب هستند و از این رو قیمت آلو سیاه خشک در مقابل خواص آن پایین است:

– کاهش وزن: این میوه ترش مزه با ایجاد احساس سیری سریع و هضم دیر هنگام آن باعث می شود استفاده کننده میل به غذا نداشته باشد و از این رو دچار کاهش وزن سریع شود.

– درمان یبوست: آلو سیاه خشک، به دلیل فیبر زیادی که دارد برای هضم بهتر غذاها بسیار مناسب بوده و سبب درمان یبوست می شود. این میوه خشک، باعث کاهش زمان جا به جایی مواد غذایی در روده بزرگ شده و موجب می شود باکتری های مفید در روده بزرگ که به هضم غذا کمک می کنند افزایش یابند.

قیمت آلو سیاه خشک

مشتریان عمده آلو سیاه خشک به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم می توانند این محصول را خریداری کنند. در روش مستقیم، مشتری بصورت مستقیم با تولیدکننده ارتباط می گیرد و محصول مورد نظر خود را با قیمت مناسبتری تهیه می کند. در روش غیرمستقیم نیز مشتری با مراجعه به فروشندگان عمده محصول را خریداری می کند. هریک از این روشها مزایا و معایبی دارند. اگر شما برای رفتن به بازارها فرصت کافی ندارید می توانید با مراجعه به سایت اینترنتی از قیمت آن مطلع شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: آقای وکیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09140429523
آدرس کانال: alocheradsun@
پست الکترونیکی: alocheradsun@gmail.com