رادسان
خانه / آلوچه طلایی / قیمت آلوچه زرد سیدی آذرشهر در بازار ایران

قیمت آلوچه زرد سیدی آذرشهر در بازار ایران

آلوچه زرد سیدی آذرشهر از جمله میوه‌های خوشمزه ایران است که در بازارهای ایران و خاورمیانه عرضه می شود. این محصول از ظرفیت صادراتی بالایی برخوردار است به گونه ای که بخش عمده ای از آلوچه خشک صادراتی ایران به جمهوری آذربایجان و منطقه خودمختار نخجوان از آلوچه زرد سیدی آذرشهر تشکیل شده است.

آلوچه زرد سیدی آذرشهر

صادرات آلوچه زرد سیدی آذرشهر به جمهوری آذربایجان

همان گونه که گفتیم آلوچه زرد سیدی از ظرفیت صادراتی بالایی به کشورهای همسایه مخصوصا جمهوری آذربایجان برخوردار است. همه ساله در اواخر فصل تابستان که زمان خشک کردن آلوچه سیدی است تاجران و بازرگانان فراوانی از باکو و شهرهای دیگر جمهوری آذربایجان به شهرهای آذربایجان شرقی و مخصوصا آذرشهر مراجعه کرده و با مراکز تولید و فرآوری آلوچه خشک قرارداد می بندند. افرادی هم که به باکو سفر کرده اند ردپای این محصول خوشمزه را در بازارهای این شهر به وفور دیده اند.

صادرات آلوچه زرد سیدی آذرشهر به نخجوان

یکی دیگر از مقاصد مهم صادراتی برای آلوچه زرد سیدی آذرشهر منطقه خودمختار نخجوان است. نخجوان از جمله مناطقی است که خشکبار ایرانی در آن راوان وجود دارد. تاجران زیادی از منطقه آذرشهر وجود دارند که آلوچه زرد سیدی را در کارگاه های کوچک و بزرگ خود خشک کرده و پس از بسته بندی های زیبا و بهداشتی به نخجوان صادر می کنند. سالانه هزاران تن آلوچه خشک سیدی از شهر آذرشهر و مخصوصا روستای بزرگ قاضی جهان به نخجوان صادر می شود. مشتریانی که قصد دارند از این محصول سودی حاصل کنند می توانند در حوزه صادرات آن فعالیت کنند.

برای این کار لازم است با ابزارهای جدید و مخصوصا ارتباطات اینترنتی با تاجران نخجوانی و جمهوری آذربایجان ارتباط بگیرند و در تناژ بالا آلوچه زرد سیدی آذرشهر را صادر کنند.

مرکز آلوچه خشک رادسان با بهره گیری از مرکز تولیدی بزرگ و مشاوران زبده آمادگی دارد در این مسیر شما را راهنمایی کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: آقای وکیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09140429523
آدرس کانال: alocheradsun@
پست الکترونیکی: alocheradsun@gmail.com

مطلب پیشنهادی

آلوچه زرد مراغه

قیمت عمده آلوچه زرد مراغه

با سپری شدن نیمه مرداد ماه آلوچه های مراغه مخصوصا آلوچه زرد مراغه نیز آماده …