رادسان
خانه / آلوچه / قیمت آلوچه زرد در بازار ایران

قیمت آلوچه زرد در بازار ایران

قیمت آلوچه زرد در بازارهای ایران در دو قالب تر و خشک عرضه می شود. طبیعی چون بر روی آلوچه تر عملیات فرآوری و خشک کردن انجام نشده است قیمت پایین تری خواهد داشت و آلوچه زرد خشک نیز متناسب با نحوه فرآوری آن دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود.

قیمت آلوچه زرد

 

 

تفاوت قیمت آلوچه زرد و آلو زرد

در بازار ایران ما با دو نوع محصول شبیه به هم مواجه هستیم که با وجود شباهت های ظاهری از قیمت های خیلی متفاوتی برخوردار هستند. یکی از این محصول ها آلوچه زرد و دیگری آلو زرد است. آلوچه زرد  به خاطر خوش طعم بودن و مزایای دیگر محصولی لوکس است که به کشورهای دیگر صادر می شود و از قیمت خیلی بالاتری از آلوی زرد برخوردار است. برخی از خریداران آلوچه خشک بدون توجه به مسأله فوق تصور می کنند قیمت آلوچه زرد باید همسان با آلو زرد باشد در حالی که اینگونه نیست.

قیمت آلوچه زرد صادراتی

آلوچه زرد از جمله خشکباری است که سالانه در تناژ دهها هزار تن به کشورهای همسایه از جمله جمهوری آذربایجان، عراق، منطقه خودمختار نخجوان و کشورهای دیگر صادر می شود. مصرف کنندگان خشکبار ایرانی در این کشورها رغبت فراوانی برای استفاده از آلوچه زرد خشک نشان می دهند و با استقبال بال از این محصول توانسته اند بازار صادراتی گسترده ای برای تجار و بازرگانان ایرانی فراهم کنند.

خرید اینترنتی آلوچه زرد

خریدارانی که تلاش می کنند خریدی مناسب و با قیمت پایین داشته باشند لازم است که محصول مورد نظر را از مراکزی خریداری کنند که فروش مستقیم دارند. با خریداری محصول از مراکز مستقیم تولید و فرآوری خشکبار و آلوچه زرد می توان خریدی مقرون به صرفه را تجربه کرد.

استان آذربایجان شرقی و مخصوصا شهرهای مراغه و آذرشهر از جمله مراکز بزرگ تولید آلوچه خشک در ایران هستند که شما می توانید محصول مدنظر خود را از این استان خریداری کنید.

برای خرید آسان و با قیمت مناسب بهتر است با مشاوران رادسان تماس بگیرید تا با راهنمایی آنها بتوانید آلوچه زرد را با قیمت عالی تهیه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: آقای وکیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09140429523
آدرس کانال: alocheradsun@
پست الکترونیکی: alocheradsun@gmail.com

مطلب پیشنهادی

آلوچه زرد مراغه

قیمت عمده آلوچه زرد مراغه

با سپری شدن نیمه مرداد ماه آلوچه های مراغه مخصوصا آلوچه زرد مراغه نیز آماده …