رادسان
خانه / آلوچه / قیمت آلوچه خورشتی در بازار تهران و شهرهای بزرگ

قیمت آلوچه خورشتی در بازار تهران و شهرهای بزرگ

قیمت آلوچه خورشتی در بازار تهران و شهرهای مختلف به صورت عمده و خرده در دسترس است و مشتریان می توانند با مراجعه به یکی از این بازارها بهترین قیمت را از فروشندگان دریافت کنند. تجار، بازرگانان و تولیدکنندگان فراوانی در ایران فعالیت می کنند که در حوزه آلوچه خورشتی فعالیت می کنند. آلوچه خورشتی یکی از چاشنی هایی است که توسط اکثر مردم در غذاها مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت آلوچه خورشتی

شیوه تولید آلوچه خورشتی

انواع آلوچه خورشتی در ایران تولید می شوند که براساس روش خشک کردن و فرآوری می توان به دو روش سنتی (آفتابی) و صنعتی اشاره کرد. در روش صنعتی آلوچه های خورشتی پس از تمیز و شسته شدن در داخل دستگاه خشک کن میوه قرار داده شده و خشک می شوند. ولی در روش سنتی با بهره گیری از ابزارهای سنتی مانند آفتاب و یا حداکثر تیزابی کردن آلوچه ها خشک می شوند.

قیمت آلوچه خورشتی

قیمت آلوچه خورشتی براساس فله یا بسته بندی بودن متفاوت است. اغلب محصولات موجود در بازارهای مختلف ایران به صورت فله هستند که با روش های خاصی تولید شده اند و تقریبا از قیمت ثابتی برخوردارند ولی آلوچه های خورشتی بسته بندی شده براساس نوع بسته بندی دارای قیمت های متفاوتی هستند.

علاوه بر مورد فوق شهری که آلوچه خورشتی در آن تولید شده نیز در قیمت آن موثر است. در ایران شهر های مشهد، خوانسار، بیرجند، نیشابور، ارومیه، آذرشهر و مراغه به عنوان بزرگترین مراکز تولید کننده آلوچه شناخته می شوند.

خرید آلوچه خورشتی

این محصول در مراکز مختلفی قابل خرید و فروش است؛ مجموعه رادسان آلوچه های خورشتی باکیفیت را با قیمت روز و مناسب به مشتریان در سراسر کشور عرضه می کند.

شما می توانید با تماس مشاوران این مرکز آلوچه خورشتی را از این مجموعه به صورت بسته بندی شده یا فله در حجم های مختلف خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: آقای وکیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09140429523
آدرس کانال: alocheradsun@
پست الکترونیکی: alocheradsun@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت آلوچه اصفهان

قیمت آلوچه اصفهان چقدر است؟

قیمت آلوچه اصفهان که که یکی از شهرهای اصلی خرید و فروش آلوچه در ایران …