رادسان
خانه / آلوچه / قیمت آلوچه خشک مراغه چقدر است؟

قیمت آلوچه خشک مراغه چقدر است؟

قیمت آلوچه خشک مراغه چقدر است؟ منظور از آلوچه خشک مراغه آلوچه‌ای است که با روشی خاص در شهر مراغه از شهرهای آذربایجان شرقی فرآوری و خشک می‌شود. این نوع از خشکبار درجه کیفی بالایی از جهت ماندگاری و طعم محصول دارد.
قیمت آلوچه خشک مراغه در انواع مختلف آن بسته به درجه کیفی محصول متفاوت هست.

قیمت آلوچه خشک مراغه
قیمت آلوچه خشک مراغه براساس انواع آن

آلوچه خشک مراغه انواع مختلفی دارد که براساس آیتم‌های مختلف قیمت گذاری می‌شود: مثلاً سایز آلوچه، طعم آلوچه، رنگ محصول، نحوه فرآوری و خشک کردن از موارد مهمی هستند که در قیمت آلوچه خشک مراغه مؤثر هستند. به عبارت دیگر هر قدر که کیفیت میوه‌های تازه انتخابی برای خشک کردن بالاتر و مرغوب‌تر باشد میوه خشک حاصل شده از درجه کیفی بالایی برخوردار خواهد شد.
از انواع آلوچه‌هایی که برای خشک کردن استفاده می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
آلوچه زرد مراغه
آلوچه شابلون
آلو سانتریزه
آلو سیاه
آلوچه قرمز
موارد اشاره شده هریک رنگ، طعم و سایز خاصی دارند که در کار شیوه فراوری قیمت محصول را متفاوت می‌کنند.
روش خشک کردن آلوچه‌ها در قیمت آلوچه خشک مراغه اثر مستقیم دارد. در خشک کردن سنتی آلوچه‌ها بصورت طبیعی در مقابل نور آفتاب قرار داده می‌شوند تا خشک شوند و چون در این روش از مواد افزودنی استفاده نمی‌شود زمان زیادی لازم است تا محصول خشک شده و برای عرضه به بازار آماده شوند. شیوه دیگر برای خشک کردن آلوه، تیزابی کردن آن است؛ تیزاب در خشک کردن میوه هایی نظیر آلوچه، قیسی، کشمش از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در خشک کردن بصورت تیزابی و یا گوگردی محصولات بسیار بازار پسندتر می‌شوند.

قیمت آلوچه خشک مراغه
فروش آلوچه خشک مراغه

در ایران مراکز فراوانی وجود دارند که در حوزه فروش خشکبار فعالیت می کنند و البته برخی از این مراکز بصورت تخصصی در حوزه آلوچه خشک فعالیت دارند. مرکز رادسان از جمله مراکزی است که بصورت تخصصی بر روی تولید و عرضه آلوچه خشک فعالیت دارد. محصولات این مرکز بصورت بسته بندی شده و فله ای به بازار عرضه می‌شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: آقای وکیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09140429523
آدرس کانال: alocheradsun@
پست الکترونیکی: alocheradsun@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت آلوچه زرد

قیمت آلوچه زرد در بازار ایران

قیمت آلوچه زرد در بازارهای ایران در دو قالب تر و خشک عرضه می شود. …